Valdštejnský palác

PÁTEK 17. 5. 2019 v 15:00

Cena: 250 Kč / v případě platby ze zahraničí bude částka hrazena dle aktuálního bankovního kurzu

Valdštejnský palác, Praha 1 – Malá Strana, Valdštejnské nám. 4

Oficiální setkání Rotary klubů pozvaných příslušnými Inter Country Committees a dalších Rotary klubů působících mimo náš distrikt se uskuteční v rámci Inter Country Meetingu v reprezentačních prostorách renesančního Valdštejnského paláce, který je v současné době sídlem Senátu Parlamentu České republiky. Účastníci si budou moci prohlédnou historické prostory včetně obdivuhodné zahrady. ICM organizuje PDG Otakar Veselý, národní koordinátor ICC a představitel distriktu v ICC CEEMA + RIBI. Zvláštním hostem bude Thomas Watzenböck guvernér hornorakouského distriktu 1920 v období 1998/1999. Setkání se uskuteční pod záštitou Tomáše Jirsy, místopředsedy Výboru pro zahraniční věci, obranu a bezpečnost Senátu Parlamentu České republiky.

PODROBNÉ INFORMACE BUDEME PRŮBĚŽNĚ AKTUALIZOVAT

Více o Senátu PČR