ALUMNI RECONNECT DAY

SOBOTA 11. 5. 2019 od 09:00

Žluté lázně, Praha 4, Podolské nábřeží 3

První ze dvou setkání těch, kteří v minulých letech absolvovali některý z programů Rotary (alumni) a mají zájem opět do rotariánského prostředí nahlédnout, se uskuteční pod názvem ALUMNI RECONNECT DAY – I. v sobotu 11. 5. 2019 od 9:00. Dopolední část bude součástí Závodů dračích lodí. Odpolední a večerní program setkání je zatím v přípravě, ale jistě nebude o nic méně atraktivní.

Druhé setkání se uskuteční opět jako celodenní event a to v sobotu 18. 5. 2019 na Slovanském ostrově (Žofíně). Zájemci se mohou zúčastnit i tohoto dne nebo i všech dalších akcí v programu TÁDNE ROTARY V PRAZE.

Více o Rotary Alumni Asociation